SILESIA X-masters

Představujeme vám klub SILESIA X-masters, který byl založen u příležitosti výročního desátého ročníku. Jedná se o uskupení závodníků, kteří nám zachovávají věrnost a my si jich za to velmi vážíme.

V roce 2010 byli do tohoto společenství zařazení bikeři, kteří s námi absolvovali všech deset ročníků. Bylo jich celkem 13 a všechny jsme ocenili speciálním cyklistickým dresem, který již nikdo jiný nebude vlastnit.

Až je někde potkáte na kole v tomto dresu, tak víte, o koho se jedná 🙂

V následujících ročnících byli do klubu zařazeni další borci, kteří dosáhli celkem deseti účastí. Od roku 2015 se do výsledků X-masters počítají pouze dokončené závody.

Na startu SILESIA bike marathonu členy X-masters poznáte podle speciálních startovních čísel.

2010

DOSTÁL VLADIMÍR, FILGAS JAN, FILGAS ONDŘEJ, HOLUŠA PETR, HRUŠKA MARTIN, JAROŠ ZDENĚK, LANGR LIBOR, PODOLA PAVEL, REŽNAR LUDĚK, SEDLÁŘ JAKUB, SCHINDLER ZBYNĚK, SKÁLA KAREL, ŠVEHLA MILOSLAV

2011:

BACHO JIŘÍ, BOČEK VÍTĚZSLAV, HARAZIM LUMÍR, HEIDER PAVEL, JANOSCH RICHARD, KAPLER RADIM, KUBNÝ TOMÁŠ, KUŘITKA MILOŠ, LUZAR DANIEL, PILČÍK ADAM, PROKEŠ RICHARD, RYCHLÝ LUBOMÍR, SCHWARZ ZDENĚK, ZÁLEŠÁK ANTONÍN

2012:

BÍLÍK PETR, BYRTUS IVO, HEINRICH LUKÁŠ, HEINZ TOMÁŠ, KOLÁŘ DAVID, LANČA PETR, LESÁK KAREL, LINDOVSKÝ KAMIL, MARETA TOMÁŠ, NÁDVORNÍK ZDENĚK, NÁHLÍK MAREK, NAJSER TOMÁŠ, NĚMEC MIROSLAV, PEČ MARTIN, PLŠEK JIŘÍ, RAUS PAVEL, ROŽANSKI ROMAN, ŘÍČNÝ FRANTIŠEK, SAS DAVID, SKUPLÍK MILAN, SÝKORA BŘETISLAV, ŠKROBÁNEK PAVEL, VALEČEK KAMIL, ZAPLETAL JIŘÍ

2013:

BLAHUT JAN, CIHLÁŘ MICHAEL, ČERNÝ MAREK, DUBOVÝ JIŘÍ, FOJTÍK ROSTISLAV, GRYGAR ROMAN, HÁJKA TOMÁŠ, HAMAN MARTIN, KAŠTOVSKÝ ZDENĚK, KLIMEŠ DAVID, KOHOUT RADOMÍR, KOPECKÝ TOMÁŠ, KOŠEC MARTIN, KRAUS LADISLAV st., KRAUS LADISLAV ml., MALCHAR ZDENĚK, NOVOBILSKÝ PETR, ONDRÁŠEK TOMÁŠ, POSPÍŠIL ZDENĚK, ŠPAČEK MARTIN, ŠPAK MICHAL, VÍCHA JAN, VYSOCKÁ GABRIELA, ZEMAN RADEK

2014:

BENŠ JAN, BOLEK MARTIN, BOREČEK TOMÁŠ, BURA ALEŠ, DITTRICH PETR, FIŠARA VLADIMÍR, FRKAL MIROSLAV, GEBEL PETR, HONKA DANIEL, CHMURA PETR, CHROSTEK MARTIN, KOLÍNEK TOMÁŠ, KOSTELECKÝ DALIBOR, KREJČÍ BOHUSLAV, KUBÁNEK DANIEL, KUBÍN PŘEMYSL, MELECKÝ PAVEL, MOSLER ZBYNĚK, NOVOBILSKÝ LUBOŠ, PETŘEK LIBOR, SPÍVALA JAN, ŠORMA IVAN, ŠPILÁČEK JIŘÍ, ŠVIHEL MIROSLAV, UHLÍŘ PETR, VENGLÁŘ PETR, VILČ MARTIN, VYSOCKÝ RADIM

2015:

BAČÍK PAVEL, BOŽENEK KAREL, BUKSA JIŘÍ, FIALA RADEK, FRANER JAKUB, GRYGAR JIŘÍ, HAŠA MAREK, HOLIŠ MARTIN, HONKA PETR, KANTOR VLADISLAV, KAVAN ONDŘEJ, KLAPUCH MICHAL, KNEISL ZDENĚK, KUBEČKA TOMÁŠ, MATUŠKA PETR, MUZIČKA LUKÁŠ, NAVRÁTIL PAVEL, PAVLÍK MIROSLAV, REZNER MICHAL, SCHUSTER MARTIN, SÝKORA PAVEL, TOBÍK TOMÁŠ, TOMIS JIŘÍ, URBÁŠEK JIŘÍ

2016:

ČERNÍN MAREK, FIALA MARTIN, GLABAZŇA LUKÁŠ, HADÁMEK PAVEL, HOZA JAN, HUDEČEK KAREL, KECHRT TOMÁŠ, VESELÝ TOMÁŠ, ZMUDA JAN

2017:

BUKSA DOMINIK, CERAL TOMÁŠ, ČERNOTA RADIM, ČURDA ČESTMÍR, FINGERHUT TOMÁŠ, GLOGAR DANIEL, GRYGAR VLADIMÍR, HADÁMEK ALEŠ, HAMPL KAREL, HARAZIM JAN, HEJTMÁNEK CTIBOR, HELLEBRAND PAVEL, HENDRYCH MARTIN,  HOLUB MILAN, CHALOUPKA PROKOP, JANAS KAREL, JUCHELKA JIŘÍ, KALDA VÁCLAV, KELNAR ALEŠ, KOKOŠEK OLDŘICH, KONEČNÝ STANISLAV, KUBÍN JIŘÍ, MEISEL TOMÁŠ,  MRŮZEK MARTIN, PLAČEK MARTIN, PRASEK VLADIMÍR, ROHEL BŘETISLAV, SOUKAL STANISLAV, STANJURA JAN, STUCHLÍK JAN, ŠAŠMA MAREK, TESAŘ PAVEL, TESAŘOVÁ MARTA, TICHÝ PETR, VAIDA VÍT, VALENTA LUBOŠ, VILÁŠEK MICHAEL, WAGNER PETR, WEIHRICH IVO, ŽŮRKOVÁ VERONIKA

2018:

DUDA RADIM, ELIÁŠ PAVEL, FRÁNER VÍT, HEGEGY JIŘÍ, HRUBEC TOMÁŠ, HRUBÝ PAVEL, IGNÁC JAN, KAŠTOVSKÝ ZDENĚK, KOCOUREK RADIM, KRAVAL TOMÁŠ, MACEČEK PETR, MICHAL ROBERT, MICHALČÁK ONDŘEJ, MICHALIC JAN, NAJSROVÁ RENÁTA, PALÁČEK JIŘÍ, POLOUČEK PETR, ROZMAHEL RADEK, RÝGL PAVEL, SVOBODA TOMÁŠ, ULLMANN DANIEL, VAVREČKA LUMÍR, VILČ MARTIN, ZABLOUDIL MILOSLAV, ŽÍDEK TOMÁŠ, ŽŮREK PAVEL

2019:

ČER TOMÁŠ, GROMANN PAVEL, HODNÝ TOMÁŠ, HOMOLA DAVID, HYŽĎAL MOJMÍR, JAŠEK PETR, JÍLEK MARTIN, KUBA MARTIN, KUBESA ONDŘEJ, KURKA RADIM, LIŠKA VLASTIMIL, MARETH VÁCLAV, MICHALČÍK KAREL, MOHILA TOMÁŠ, MRŮZEK MICHAL, STUCHLÍK PAVEL, ŠPANIHEL VÁCLAV, ŠUMNÍK PETR, ŠUPÍK MIROSLAV, VYBÍRAL MICHAL, WINKLER JAN, ŽILAVÝ KVĚTOSLAV

2020:

DANÍŠEK VLASTIMIL, HAVLÁSEK MIROSLAV, KALDA MARTIN, KAZBUNDA ADAM, KONEČNÝ MARTIN, KUBALA MARTIN, KURKA TOMÁŠ, LAZECKÝ PETR, LESÁK ONDŘEJ, MORAVEC JIŘÍ, NĚMEC RADEK, SLANÝ PETR, WINKLER PETR, ZAJÍČEK MICHAL

2021:

BŘEMEK VIKTOR, DANĚK MIROSLAV, JAKEŠ JIŘÍ, KOKEŠ MICHAL, LYSÁK ROMAN, MATUŠEK DUŠAN, NÁVRAT LADISLAV, RÝŽ ONDŘEJ, SATKE TOMÁŠ, STEIN MARTIN, ŠINDLER ZBYNĚK, ŠOLTYS ZDENĚK, VANĚK ZDENĚK

Pozn.: Fotky jsou zveřejněny na základě souhlasu (viz podmínky přihlášky) nebo zaslané přímo čelny klubu X-masters. Pokud chcete přidat své foto, zašlete jej na e-mail bsc@opava.cz.