SILESIA DOUBLE MARATHON 2015

SILESIA Double marathon 90 km + 23 km - MUŽI
  Jméno RN Klub kolo 90 km běh 23 km DOUBLE
1. Čer Tomáš 1983 Cyklosport HaF - BIKESTYLE.CZ 03:58:25,20 02:02:04,24 06:00:29,44
2. Kokošek Oldřich 1988 Stevens-Supshop/Pearl Izumi Cz 04:34:48,10 01:37:14,40 06:12:02,50
3. Mazánek Vladimír 1979 Ostrava 04:31:23,38 01:41:41,37 06:13:04,75
4. Kraval Tomáš 1977 Opava 04:45:37,96 01:48:24,55 06:34:02,51
5. Herber David 1987 HEAD BIKE TJ OPAVA 04:58:20,57 01:53:40,14 06:52:00,71
6. Gromus Tomáš 1976 Horal Rýmařov 05:13:49,20 01:40:56,41 06:54:45,61
7. Bacho Jiří 1974 Opava 05:14:56,81 01:49:35,27 07:04:32,08
8. Rýž Ondřej 1972 eCustoms 05:30:46,58 01:57:55,61 07:28:42,19
9. Glonek Roman 1969 Hup Hop Havířov 05:38:23,09 02:08:34,73 07:46:57,82
10. Tesař Pavel 1969 SK Tesaříci 05:56:55,50 02:01:37,47 07:58:32,97
11. Boženek Karel 1969 Kravaře - Kouty 05:59:07,36 02:05:54,76 08:05:02,12
12. Holuša Petr 1965 BIOFARM Zlatníky 05:59:51,93 02:11:41,91 08:11:33,84
13. Dubový Jiří 1971 Opava 06:07:04,64 02:04:38,66 08:11:43,30
SILESIA Double marathon 90 km + 23 km - ŽENY
  Jméno RN Klub kolo 90 km běh 23 km DOUBLE
1. Tesařová Marta 1970 SK Tesaříci 05:56:55,21 02:08:44,91 08:05:40,12
SILESIA Double marathon 55 km + 12 km - MUŽI
  Jméno RN Klub kolo 55 km běh 12 km DOUBLE
1. Heinrich Lukáš 1979 Cyklosport HaF - BIKESTYLE.CZ 02:30:51,57 00:54:22,45 03:25:14,02
2. Stoniš Dušan 1978 Novatop Lapierre 02:48:20,70 00:53:34,66 03:41:55,36
3. Sýkora Pavel 1977 Bike One 02:48:52,60 00:54:24,93 03:43:17,53
4. Mohila Tomáš 1980 Cyklosport HaF - BIKESTYLE.CZ 02:42:13,40 01:02:19,73 03:44:33,13
5. Kaštovský Tomáš 1989 NO LIMIT bike team 02:53:14,13 00:54:28,36 03:47:42,49
6. Hvorecký Jan 1980 ZhorTeam Vrbno 02:50:40,48 00:58:34,75 03:49:15,23
7. Handl Martin 1981 Krnov 02:48:19,70 01:01:15,75 03:49:35,45
8. Waigner Michal 1989 Novatop Lapierre 02:45:27,63 01:04:33,36 03:50:00,99
9. Hendrych David 1978 Cyklosport HaF - BIKESTYLE.CZ 02:48:21,62 01:06:15,54 03:54:37,16
10. Durčák Lukáš 1981 AJG Opava 03:00:28,52 01:00:54,26 04:01:22,78
11. Čech Aleš 1975 Model Bike Team 03:07:19,09 00:58:48,35 04:06:07,44
12. Lihotzký Tomáš 1973 Novatop Lapierre 03:09:20,44 01:06:25,28 04:15:45,72
13. Návrat Ladislav 1960 Sporttour Opava 03:21:07,95 01:02:04,59 04:23:12,54
14. Mareš Martin 1974 Hladnovské gazely 03:27:00,56 01:02:22,65 04:29:23,21
15. Kazbunda Václav 1977 SK Píchlá Guma 03:37:00,97 01:04:44,97 04:41:45,94
16. Tyl Hynek 1965 SK Universe 03:31:52,94 01:10:31,27 04:42:24,21
17. Režnar Luděk 1968 HoHra 03:48:31,81 01:07:16,31 04:55:48,12
18. Broda Marián 1976 Mike Bike team 03:49:58,72 01:22:39,35 05:12:38,07
19. Pořízka Robert 1976 Město Albrechtice 04:21:17,68 01:05:22,34 05:26:40,02
20. Hudeček Karel 1951 HUHU racing team 04:23:55,52 01:17:02,59 05:40:58,11
SILESIA Double marathon 55 km + 12 km - ŽENY
  Jméno RN Klub kolo 55 km běh 12 km DOUBLE
1. Kubínová Klára 1997 Novatop Ghost 02:51:33,54 01:08:55,78 04:00:29,32
2. Vysocká Gabriela 1968 Opavský sportovní klub 03:10:43,13 01:04:13,82 04:14:56,95
3. Herberová Hana 1981 AK Olymp Brno 03:20:03,66 00:56:26,81 04:16:30,47
4. Brodová Jana 1979 Mike Bike team 03:36:38,88 01:14:05,72 04:50:44,60
5. Nedopilová Olga 1973 olioli 04:39:40,56 01:11:31,89 05:51:12,45
SILESIA Double marathon kategorie H15 - dorostenci 15-16 let
  Jméno RN Klub kolo 55 km běh 7 km DOUBLE
1. Lamich Adam 2000 Peelaboy 03:22:00,71 00:28:52,00 03:50:52,71
SILESIA Double marathon kategorie H13 - žáci starší 13 - 14 let
  Jméno RN Klub kolo 20 km běh 4 km DOUBLE
1. Zamazal Oliver 2002 MOUNTAINTIME.CZ 00:51:26,52 00:14:29,99 01:05:56,51
2. Čech Jan 2002 Branka u Opavy 00:58:28,15 00:18:05,49 01:16:33,64
SILESIA Double marathon kategorie D13 - žačky starší 13 - 14 let
  Jméno RN Klub kolo 20 km běh 3 km DOUBLE
1. Lihotzká Nikol 2001 Novatop Lapierre 01:06:11,65 00:14:02,48 01:20:14,13
SILESIA Double marathon kategorie H11 - žáci starší 11 - 12 let
  Jméno RN Klub kolo 6,5 km běh 3 km DOUBLE
1. Slaný Jakub 2003 Bratříkovice 00:15:27,05 00:13:21,14 00:28:48,19
2. Matoušek Mikuláš 2004 Raduň 00:16:31,61 00:14:58,12 00:31:29,73
3. Tampa Vítězslav 2004 Opava 00:16:02,44 00:15:39,93 00:31:42,37
SILESIA Double marathon kategorie H9 - hoši 9 - 10 let
  Jméno RN Klub kolo 4 km běh 1.500 m DOUBLE
1. Sýkora Josef 2005 BIKE ONE 00:10:29,53 00:06:20,90 00:16:50,43
2. Tampa Viktor 2006 Kylešovice 00:12:02,67 00:06:20,70 00:18:23,37
3. Doležal Jan 2005 Opava 00:15:34,88 00:05:39,50 00:21:14,38
SILESIA Double marathon kategorie D9 - dívky 9 - 10 let
  Jméno RN Klub kolo 4 km běh 1.500 m DOUBLE
1. Cetlová Magdaléna 2005 Opavský sportovní klub 00:12:30,59 00:05:52,00 00:18:22,59
2. Slaninová Eliška 2005 slaninovi 00:13:17,25 00:06:32,70 00:19:49,95
SILESIA Double marathon kategorie H7 - hoši 7 - 8 let
  Jméno RN Klub kolo 2 km běh 750 m DOUBLE
1. Slanina Václav 2008 slaninovi 00:06:24,73 00:02:42,70 00:09:07,43
2. Sýkora Václav 2007 BIKE ONE 00:05:54,33 00:03:22,20 00:09:16,53
3. Glogar Kryštof 2008 Opava 00:06:45,36 00:03:06,80 00:09:52,16
SILESIA Double marathon kategorie D7 - dívky 7 - 8 let
  Jméno RN Klub kolo 2 km běh 750 m DOUBLE
1. Cetlová Karolína 2007 Opavský sportovní klub 00:05:57,36 00:02:42,50 00:08:39,86
2. Šamarová Aneta 2008 SK JANTAR Opava 00:06:18,36 00:03:09,90 00:09:28,26
3. Klimešová Beáta 2007 BIKESTYLE.CZ - HaF 00:06:44,79 00:03:47,80 00:10:32,59
4. Smolková Kristýna 2008 Opava 00:08:16,17 00:03:50,50 00:12:06,67
SILESIA Double marathon kategorie H5 - hoši 5 - 6 let
  Jméno RN Klub kolo 750 m běh 100 m
1. - 2. Klimeš Jáchym 2009 BIKESTYLE.CZ - HaF 00:02:07,19 2.
1. - 2. Cetl Jan 2009 Opavský sportovní klub 00:03:45,52 1.
SILESIA Double marathon kategorie D5 - dívky 5 - 6 let
  Jméno RN Klub kolo 750 m běh 100 m
1. - 2. Heinzová Karolína 2010 Opava 00:02:24,17 2.
1. - 2. Stejskalová Eliška 2010 Opava 00:02:32,05 1.
3. Smolková Tereza 2012 Opava 00:05:03,06 3.