SILESIA DOUBLE MARATHON 2013

SILESIA Double marathon 90 km + 23 km - MUŽI
  Jméno RN klub kolo 90 km běh 23 km DOUBLE
1. Čer Tomáš 83 Opava 3:45:26,90 1:47:03,10 5:32:30,00
2. Ščerba Marek 69 DUKE Corporation 4:55:17,70 1:41:33,27 6:36:50,97
3. Mazánek Vladimír 79 Ostrava - Jih 5:00:31,00 1:43:24,62 6:43:55,62
4. Švihel Mirek 75 CPV Krnov 4:56:59,90 2:11:24,07 7:08:23,97
5. Mrovec Dušan 69 Elektro Opava 5:17:22,70 1:54:59,12 7:12:21,82
6. Herber David 87 Aveli  5:23:21,70 1:54:27,03 7:17:48,73
7. Munk Rudolf 79 VZS Ostrava 5:31:12,50 1:55:59,92 7:27:12,42
8. Bacho Jiří 74 Opava 5:38:59,00 1:53:57,52 7:32:56,52
9. Hrubý Daniel 83 VZS Ostrava  5:54:09,30 1:46:39,26 7:40:48,56
10. Kubín Jiří 65 Malbery Opava 5:45:05,00 2:03:38,42 7:48:43,42
11. Dubový Jiří 71 Opava 6:07:50,60 2:21:53,92 8:29:44,52
12. Boženek Karel 69 Kravaře-Kouty 6:23:09,00 2:24:25,53 8:47:34,53
13. Polák Petr 70 Slezan 6:50:27,10 2:11:50,17 9:02:17,27
SILESIA Double marathon 90 km + 23 km - ŽENY
  Jméno RN klub kolo 90 km běh 23 km DOUBLE
1. Hřebíčková Martina 63 Brno 7:31:07,60 2:17:40,12 9:48:47,72
SILESIA Double marathon 55 km + 12 km - MUŽI
  Jméno RN klub kolo 55 km běh 12 km DOUBLE
1. Heinrich Lukáš 79 Bikestyle.cz 2:26:22,20 0:52:45,82 3:19:08,02
2. Handl Martin 81 Krnov 2:47:28,10 0:59:44,22 3:47:12,32
3. Janeček Roman 81 Březová 2:59:09,40 0:49:50,12 3:48:59,52
4. Belej David 81 Newline 2:56:31,40 0:53:38,23 3:50:09,63
5. Wertich Jan 86 Rampouch team 3:04:56,30 0:53:10,12 3:58:06,42
6. Blahut Jiří 96 Sokol Opava 3:16:54,80 0:48:17,96 4:05:12,76
7. Pavlík Miroslav 64 MTB PUSTÁ POLOM 64 3:13:10,60 0:57:22,17 4:10:32,77
8. Durčák Lukáš 81 FDF MTB TEAM 3:10:50,00 1:00:39,12 4:11:29,12
9. Gruchala Vojtěch 83 TK Ostrava 3:16:17,90 0:55:38,72 4:11:56,62
10. Onderka Lukáš 96 Kovošrot Onderka 3:25:38,10 1:00:53,26 4:26:31,36
11. Hvorecký Jan 80 Hvsport Vrbno 3:28:09,70 1:00:49,00 4:28:58,70
12. Návrat Ladislav 60 LN 3:31:26,30 1:00:20,64 4:31:46,94
13. Šorma Ivan 46 Opava 3:31:01,50 1:01:36,72 4:32:38,22
14. Kotek Jiří 71 runningman71 3:31:45,10 1:06:35,72 4:38:20,82
15. Janko Dalibor 79 VZS Ostrava 4:25:25,60 1:01:37,26 5:27:02,86
SILESIA Double marathon 55 km + 12 km - ŽENY
  Jméno RN klub kolo 55 km běh 12 km DOUBLE
1. Najsrová Renata 75 Bike one 3:02:20,00 0:56:33,56 3:58:53,56
2. Tesařová Marta 70 Mikolajice 3:34:26,30 1:01:09,36 4:35:35,66
3. Herberová Hana 81 Mountaintime  3:38:08,50 0:58:18,93 4:36:27,43
4. Satková Lenka 64 TOPACI 4:09:37,90 1:21:41,57 5:31:19,47
SILESIA Double marathon - kategorie H15 - dorostenci 15-16 let
  Jméno RN klub kolo 55 km běh 9 km DOUBLE
1. Kubín Jakub 97 HO Atlas Opava 3:39:53,50 0:37:56,50 4:17:50,00
SILESIA Double marathon - kategorie D15 - dorostenky 15-16 let
  Jméno RN klub kolo 55 km běh 7 km DOUBLE
1. Borská Pavlína 97 Skol Brno 3:50:02,00 0:39:14,50 4:29:16,50
SILESIA Double marathon - kategorie H11 - žáci mladší 11-12 let
  Jméno RN klub kolo 6,75 km běh 5 km DOUBLE
1. Zamazal Oliver 02 MOUNTAINTIME 0:16:07,60 0:19:43,02 0:35:50,62