SILESIA DOUBLE MARATHON 2012

SILESIA Double marathon 90 km + 23 km - MUŽI
Jméno RN Klub kolo 90 km běh 23 km DOUBLE
1. FOLTYS Jiří 76 InSPORTline TT Opava 4:32:14,10 1:56:02,00 6:28:16,10
2. FRKAL Miroslav 56 NOVATOP Lapierre Opava 4:37:03,10 2:08:27,00 6:45:30,10
3. ŠVIHEL Mirek 75 CPV Krnov 4:38:05,30 2:07:59,00 6:46:04,30
4. BACHO Jiří 74 Opava 5:01:55,30 1:56:27,00 6:58:22,30
5. GROMUS Tomáš 76 HO Rýmařov 5:29:10,60 1:40:43,00 7:09:53,60
6. SOUKUP Lumír 61 KPNP Rybí 5:26:23,80 1:59:31,00 7:25:54,80
7. KUBÍN Jiří 65 Atlas Opava 5:31:05,60 1:55:02,00 7:26:07,60
8. DUBOVÝ Jiří 71 Opava 5:48:31,80 2:00:00,00 7:48:31,80
9. SEDLÁČEK Luděk 65 XTRAIL Orlová 6:10:18,10 2:36:40,00 8:46:58,10
10. POLÁK Petr 70 Slezan 6:36:16,60 2:16:54,00 8:53:10,60
SILESIA Double marathon 55 km + 17 km - MUŽI
Jméno RN Klub kolo 55 km běh 17 km DOUBLE
1. GRACA Petr 72 NO LIMIT bike team 2:42:53,90 1:32:15,00 4:15:08,90
2. KAŠTOVSKÝ Tomáš 89 NO LIMIT bike team 2:44:34,00 1:31:30,00 4:16:04,00
3. BELEJ David 81 ŠLAPUHLAVANEHLAVA 2:55:32,60 1:22:22,00 4:17:54,60
4. CHMURA Petr 62 Team Forman Cinelli 2:57:36,50 1:32:55,00 4:30:31,50
5. BENEŠ Daniel 81 SK VEHA TEAM 3:05:30,40 1:30:13,00 4:35:43,40
6. LUKAŠÍK Petr 70 Odry 3:18:29,90 1:28:25,00 4:46:54,90
7. KRBÁLEK Jaroslav 84 Lopuchovci 3:59:39,00 1:32:25,00 5:32:04,00
8. LESÁK Karel 74 UFO BIKE 3:43:13,50 1:48:58,00 5:32:11,50
SILESIA Double marathon 55 km + 17 km - ŽENY
  Jméno RN Klub kolo 55 km běh 17 km DOUBLE
1. TESAŘOVÁ Marta 70 Mikolajice 3:28:56,50 1:31:09,00 5:00:05,50
SILESIA Double marathon - kategorie Jky - juniorky 17-18 let
  Jméno RN Klub kolo 55 km běh 9 km DOUBLE
1. BŘEZINOVÁ Hanka 94 Stěbořice 5:24:04,80 0:55:58,00 6:20:02,80
SILESIA Double marathon - kategorie H15 - dorostenci 15-16 let
  Jméno RN Klub kolo 55 km běh 9 km DOUBLE
1. KUBÍN Jakub 97 Atlas Opava 3:33:00,30 0:30:29,00 4:03:29,30
2. ONDERKA Lukáš 96 amatér 3:43:01,70 0:49:01,00 4:32:02,70
SILESIA Double marathon - kategorie D15 - dorostenky 15-16 let
  Jméno RN Klub kolo 55 km běh 7 km DOUBLE
1. KUBÍNOVÁ Eliška 97 Atlas Opava 3:39:34,90 0:37:04,00 4:16:38,90
2. KUBÍNOVÁ Klára 97 Atlas Opava 3:45:00,20 0:37:38,00 4:22:38,20
SILESIA Double marathon - kategorie H13 - žáci starší 13-14 let
  Jméno RN Klub kolo 20 km běh 7 km DOUBLE
1. HERMAN Ondřej 98 TJ Rožnov pod R. 0:48:39,50 0:32:17,00 1:20:56,50
SILESIA Double marathon - kategorie H11 - žáci mladší 11-12 let
  Jméno RN Klub kolo 6,75 km běh 5 km DOUBLE
1. TYL Radek 00 SK Universe Ostrava 0:13:57,08 0:20:57,00 0:34:54,08
SILESIA Double marathon - kategorie D11 - žačky mladší 11-12 let
  Jméno RN Klub kolo 6,75 km běh 4 km DOUBLE
1. HERMANOVÁ Veronika 01 TJ Rožnov pod R. 0:13:04,87 0:20:29,00 0:33:33,87