SILESIA DOUBLE MARATHON 2011

SILESIA Double marathon 90 km + 23 km - MUŽI
Jméno RN Klub kolo 90 km běh 23 km DOUBLE
1. HAMAN Martin 84 Superior Riders 3:58:16,70 1:51:28,00 5:49:44,70
2. FRANER Jakub 89 BIKE SPORT servis Opava 4:08:09,90 1:52:14,00 6:00:23,90
3. FOLTYS Jiří 76 InSPORTline TT Opava 4:42:56,30 1:49:23,00 6:32:19,30
4. ŠVIHEL Mirek 75 CPV Krnov 4:45:51,00 1:59:46,00 6:45:37,00
5. ČECH Radek 75 Seitedo 4:58:22,60 1:49:02,00 6:47:24,60
6. HEJHAL Radek 76 Semix Pluso 5:13:27,30 1:47:37,00 7:01:04,30
7. BACHO Jiří 74   5:01:20,60 2:08:31,00 7:09:51,60
8. FOJTÍK Rostislav 64 Bike 2000 5:27:20,10 1:59:34,00 7:26:54,10
9. KRČMÁŘ Pavel 70 Vřesina 5:50:02,50 1:58:42,00 7:48:44,50
10. DUBOVÝ Jiří 71   6:24:25,10 2:10:02,00 8:34:27,10
11. KOLÁŘ David 70 UFO bike 7:20:27,30 2:38:49,00 9:59:16,30
SILESIA Double marathon 55 km + 17 km - MUŽI
Jméno RN Klub kolo 55 km běh 17 km DOUBLE
1. NAJVERT Stanislav 72 Fialové Kobry 2:36:41,00 1:11:21,00 3:48:02,00
2. VAVROŠ Jiří 81 Fialové kobry 2:51:05,30 1:21:09,00 4:12:14,30
3. HODNÝ Tomáš 76   2:55:49,50 1:17:33,00 4:13:22,50
4. BELEJ David 81 Opava 2:59:13,70 1:19:32,00 4:18:45,70
SILESIA Double marathon 55 km + 17 km - ŽENY
Jméno RN Klub kolo 55 km běh 17 km DOUBLE
1. ŠEVČÍKOVÁ Jana 86 BIKE ONE 2:57:34,90 1:22:43,00 4:20:17,90
2. TESAŘOVÁ Marta 70 Mikolajice 3:23:04,40 1:24:34,00 4:47:38,40
3. HRABĚOVÁ Kateřina 83 NO LIMIT bike team 3:16:40,90 1:40:02,00 4:56:42,90
4. BROŽOVÁ Dominika 89 Superior Riders 3:31:00,10 1:37:09,00 5:08:09,10
SILESIA Double marathon 55 km + 12 km - MUŽI
  Jméno RN Klub kolo 55 km běh 12 km DOUBLE
1. NEVŘELA Tomáš 94   3:35:49,90 0:52:33,00 4:28:22,90
2. RAUS Adam 93 TJ Sokol Opava 3:40:20,40 0:51:27,00 4:31:47,40
SILESIA Double marathon 55 km + 7 km - MUŽI
  Jméno RN Klub kolo 55 km běh 7 km DOUBLE
1. KUBÍN Jakub 97 Atlas Opava 3:41:45,90 0:31:55,00 4:13:40,90
SILESIA Double marathon 55 km + 7 km - ŽENY
  Jméno RN Klub kolo 55 km běh 7 km DOUBLE
1. KUBÍNOVÁ Eliška 97 Atlas Opava 4:07:57,20 0:36:49,00 4:44:46,20
2. KUBÍNOVÁ Klára 97 Atlas Opava 4:21:27,10 0:37:09,00 4:58:36,10
SILESIA Double marathon 20 km + 9 km - MUŽI
  Jméno RN Klub kolo 20 km běh 9 km DOUBLE
1. BLAHUT, Jiří  96 Medic assist/Sokol Opava 0:45:26,80 0:35:42,00 1:21:08,80
2. TUREK, Jan  96 Novatop Lapierre/Sokol 0:52:50,70 0:36:22,00 1:29:12,70
SILESIA Double marathon 20 km + 5 km - ŽENY
  Jméno RN Klub kolo 20 km běh 5 km DOUBLE
1. HLUCHÁ Vendula  97 Cyklosport HaF 0:57:48,90 0:31:12,00 1:29:00,90